Dekoratif taş kaplama uygulaması yapılan merdiven cephelerinde retro esintisi oluşturularak geçmişe yolculuk yapılıyor. Derin Canyon Fox uygulamasıyla yığma taş uygulamasını günümüze uyarlayarak sizlere tarihi bir tasarım sunuyoruz.Merdivenlerin en çabuk kirlenen alanlar olması sebebiyle en çok bakım gerektiren alanlar olduğunu hepimiz biliyoruz.Boyanın aksine dekoratif taş kaplama sayesinde uzun yıllar retro ve temiz merdiven alanlarını ÇEÇEN STONE kalitesiyle sizlere sunuyoruz… Bir ofisin içerisinde bulunan her bir birey, rahat olmalıdır. Hem iş verimini artırmak hem de bireysel olarak memnuniyeti sağlayabilmek adına ofislerde rahatlığı sağlamanın yolu ise tasarım ve iyi bir dekordan geçmektedir. Sandalyelerin, koltukların, duvarın, masaların ve hatta zeminin bile ince bir özenle tasarlanması gerekmektedir. Ofisler içerisinde geçirilen sürenin tamamında verimli olunabilmesi adına çalışma alanlarının bulunduğu konum da tasarımın en önemli etmenleri arasında yer almaktadır. Bununla birlikte yapılan araştırmalara göre farklı tasarım fikirleriyle oluşturulan ofislerde, iş veriminin neredeyse maksimum düzeye ulaştığı kayıtlara geçmiştir. Sizde Dekoratif Taş Kaplama ile alışa gelmiş sofistike çalışma alanına elegant bir dokunuş oluşturarak iş veriminizi artırabilirsiniz. Çeçen Stone olarak bu konuda sizlere hizmet vermeye hazırız…  Genel olarak baktığımızda, dış cepheler bize mekânın iç ortamının nasıl olduğuna dair bilgi verirler. Bu yüzden de iç mekânlar kadar dış cepheler ayrı bir önem taşır. Dış cephe tasarımları günden güne gelişen dekorasyon piyasasında oldukça önemli bir hizmet alanına sahiptir. Bu hizmet alanında birçok tasarım, görücüye çıkarak değişik dizaynlara ev sahipliği yapmaktadır. En önemli seçenek de günden güne artan bir tasarım çılgınlığıdır.  Eskiden sadece evlerin iç mekânlarıyla sınırlı kalan bu tasarımlar, dış cepheye de taşarak yepyeni olanaklar, yepyeni dizaynlar ve mekânlara ayrı bir atmosfer olanağı sunmuştur. Diğer bir seçenek ise, dış cephe kaplamalarında duvar boyası yerine kültür taşı tasarımlarının eklenmesidir. Bu da yeni değişmeler ile olağan bir duruma geçmiş hizmettir.. Herhangi bir dış cephe tasarımı seçiminde bulunmadan önce bilmeniz gereken birçok püf nokta vardır. Bu püf noktaları bilmeniz, bu hizmeti almak için başvurduğunuz şirket, firma veyahutta site içerisinde hizmet alma durumunuzda, daha kaliteli ve daha sağlıklı bir işe imza atmış olursunuz.

dekoratif-tas23.jpgdekoratif-tas21.jpgdekoratif-tas2.jpgdekoratif-tas10.jpgdekoratif-tas16.jpgdekoratif-tas13.jpgdekoratif-tas5.jpgdekoratif-tas15.jpgdekoratif-tas8.jpgdekoratif-tas25.jpgdekoratif-tas27.jpgdekoratif-tas4.jpgdekoratif-tas11.jpgdekoratif-tas7.jpgdekoratif-tas20.jpgdekoratif-tas3.jpgdekoratif-tas.jpgdekoratif-tas6.jpgdekoratif-tas14.jpgdekoratif-tas18.jpgdekoratif-tas12.jpgdekoratif-tas28.jpgdekoratif-tas22.jpgdekoratif-tas26.jpgdekoratif-tas19.jpgdekoratif-tas17.jpgdekoratif-tas9.jpgdekoratif-tas24.jpg

Dolayısıyla ÇEÇEN STONE olarak sizlere hizmet vermeye hazırız. Unutmayın, evin içi dışından belli olur. İş yerlerinin, apartmanların, otellerin girişlerindeki uygulamalar o mekânın tarzını, kalitesini yansıtmaktadır. Kullanacağınız dekoratif objeler mekan için bakış açısını farklı kılacaktır. Genellikle dekoratif taş kaplama mekanın en çok kullanılan alını olması sebebiyle tercih sebebidir. Farklı tasarım ve ürün seçenekleriyle ÇEÇEN STONE olarak sizler için çalışıyoruz… Evinizde doğallıktan yana mısınız tam size uygun tasarımlarımızla hizmetinizdeyiz. Derin Canyon Fox dekoratif taş kaplama ile bambaşka bir mutfak, bambaşka bir yemek odası, bambaşka bir dokunuş sizler için. Dekoratif taş kaplama uygulandığı alanda diğer objelere gerek duymadan tam bir tasarım harikası sunarak akşam yemeğinizde sadece değer verdiğiniz kişi dikkatinizi çekecektir… Tarihsel değerlere sahip eşyalarınız için oluşturacağınız raflar mekanınız için özel bir tasarım oluşturacaktır. Ancak bu rafların tamamlanması için duvarınızda kullanacağınız dekoratif taş kaplama ile tarihi değere sahip eşyalarınız olduğu zamana yolculuk yapabilirsiniz. Veya fotoğrafçılıkla uğraşıyorsanız stüdyonuzda mesleğinizin kronolojik sıralamasını yaparken dekoratif taş kaplama size uyum sağlayacaktır. Özel tasarımlar oluştura bilmeniz için ÇEÇEN STONE geniş ürün yelpazesiyle size hizmet vermeye devam ediyor. İşyerlerinizin dış cephesinin belirli bölümlerinde kullanacağınız dekoratif taş kaplama yapının genel havasının dışına çıkarak dikkat çekici olacaktır. Uygulama yapılacak alanın seçimi önemli olmakla birlikte kullanılacak ürünün kalitesi ve tasarımı da son derece önemlidir.  Cafe tasarımlarında en dikkat çekici unsur mekânın sakin olmasıdır. Bunun yanında tasarımı, seçilen masa, sandalye, koltuk, mutfak gereçleri, servis ürünleri son derece önemlidir. Hepsinin uyum içinde olduğu bir mekânınıza bir fark katarak daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Modern mimariyle bütünleşen dekoratif taş kaplama mekânınızın atmosferini değiştirerek. Evinizde kullandığınız eşyalarınızın modası geçmiş ama sağlam mı diyorsunuz, değiştirmeye gerek yok küçük dokunuşlarla eski ama sağlam mobilyalarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Mobilyalarınızı zımpara yardımıyla antika görünümünü vererek farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz.Dekoratif taş kaplama ile antika mobilyalarınızın tasarımını tamamlayarak uzun yıllar modası geçmeyen kullanım alanı elde edebilirisiniz.

5 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Design By Sk